Але ми маємо на увазі дещо інше.
Базою цієї навали чи, скажімо, культурної експансії, пропонується вважати Будинок вчителя. До речі, чого я не знайшов його сайту? Ну менше з тим. А програма пропонується така.
1. Запровадити на сторінці Будинку групу (клуб) Шкільна газета.
2. Додатись до навчальної групи у Жовкві тим співробітникам і симпатикам сторінки, які хотіли б пройти там курс і підтримати в такий спосіб концепцію навчання протягом життя. Як думаєте, скільки буде таких активістів?
3. Запросити в групу Шкільна газета львівські заклади освіти - звісно, через директорів. Тобто запрошення персонально директору, але для всього колективу - педагогів, учнів і батьків. Зробіть прогноз і тут: скільки відгукнеться? Ну а на сторінках закладів освіти теж запровадити групу. Ну вже не просто Шкільна газета, бо це ж взагалі. В цих закладах освіти газети є, то група буде називатись Редакція ... у відповідності до того, як в цьому закладі газета називається. А як нема сторінки, а тільки група? Ну тоді запровадити сторінку.
4. Почати підготовку до випуску Львівської шкільної газети (назва, звісно, умовна) з формування її редакції. Зрозуміло, на добровільних началах - кому цікаво, той додається і визначає разом з колегами, за яку ділянку роботи візьметься. Або редактором якого відділу буде. Працівники Будинку, його симпатики, батьки, учні львівських закладів освіти - всі можуть додатись до редакції, жодних обмежень. Будемо робити прогноз?
Додаток. Заклади освіти, що запрошуються в клуб Шкільна газета
Без відповіді.
3. Галицька. Може, ліцей?
Без відповіді
Без відповіді.
Немає коментарів:
Дописати коментар