І тепер докладніше про варіант відповіді згаданого голосування під номером 3.
Спочатку там було 6 голосів, а потім 16. От вам от і назва. Бо тут, по-перше, є питання щодо деталей пропонованого підходу, а по-друге, можливу подальшу спільну діяльність. В напрямку реалізації цього нашого бачення в конкретних школах. Можливий варіант? Звісно, то от про це і поговоримо.
1. Мета запуску форуму шкільної газети
Формування редакції майбутньої газети через навчання.
2. Варіанти запуску групи шкільної газети
Зараз просто означимо, а як буде потреба, більш детально розпишемо, щоб можна було початківцям реально скористатись.
2.1 У складі Фейсбук-сторінки школи
Це, звісно, найкраще. Складова важлива, доступна і в належному місці. А як нема сторінки? Тоді є нагода її запустити - все одно колись же знадобиться. Але не офіційну, а навчальну, для підготовки модераторів груп. Назва для групи пропонується така: Редакція.
2.2 Окрема Фейсбук-група
Теж непогано, але тільки як проміжний, початковий варіант на шляху до 2.1. Але тут мороки менше, можна відразу починати. Тут назва має бути з локацією, закладом освіти і далі вже Редакція. "Жмеринка. Ліцей2. Редакція". Звучить?
2.3 Телеграм-група
Як будуть в нас колеги, що полюбляють саме цю платформу, то вони тут щось напишуть. А може і окремий текст подадуть щодо цього напрямку. Як автори цього блогу. Хоч, звісно, можна і десь в іншому місці поставити, тоді тут буде посилання.
2.4 Вайбер-група
Тут те саме, що і в 2.3.
3. Робоча група 6-16
Може, ми схочемо попрацювати разом? Саме в рамках неформальної спільноти, що сприяє запуску шкільних газет саме в такий спосіб.
Так, і це можливо. От для початку про це поговоримо.
18.11 тут було 32 перегляди, хоч більшість запрошених того повідомлення і не помітили. Втім, не всі, п'ятеро в той чи інший спосіб зреагували і ми з ними сьогодні проведемо нараду.
21.11 маємо тут 50 переглядів і жодного результату від наради. Завершили? Мабуть, що так.
Немає коментарів:
Дописати коментар